Materské školy

Praktický softvér pre materské školy

Bezpečné a ľahko ovládateľné riešenie

Modulárny systém CLUBSPIRE teraz ponúka aj softvérové ​​riešenie pre materské školy a škôlky. Majte všetky potrebné informácie o deťoch ľahko dostupné, a pritom úplne v bezpečí. Rodičom poskytnete lepšiu spätnú väzbu a vychovatelkám aj účtovníčke ušetríte prácu.

Rezervačný systém pre materské školy vie pracovať so stornopoplatkami, náhradníkmi a vykonávať aj hromadné rezervácie. Rodičia tak napríklad môžu svoje dve malé deti dávať do škôlky len každý utorok a štvrtok od 8 do 14 hodín. V prípade, že svoju rezerváciu zrušia, môže im program automaticky naúčtovať stornopoplatok a prostredníctvom e-mailu či SMS dať vedieť ďalším rodičom v poradí, že sa uvoľnilo miesto.

Zakladajte rodinné účty, ktoré môžu napríklad obsahovať informácie o tom, kto si môže deti vyzdvihnúť a koľko detí Vám rodičia zverili do starostlivosti. Na kartu dieťaťa potom zaznamenávajte ďalšie informácie, vedľa fotky napríklad to, či trpia alergiami alebo ako sa správajú medzi ostatnými deťmi.

Ponúknite rodičom možnosť depozitu, z ktorého môžete postupne strhávať platby za obedy, výlety a ďalšie služby. Pomocou permanentiek umožnite rodičom vyčerpať len obmedzený počet dní v mesiaci - časť rodičov nedáva svoje dieťa do škôlky každý deň v týždni.

Vyskúšajte možnosti CLUBSPIRE

Systém CLUBSPIRE sa postará o plynulú prevádzku materskej školy aj o upevňovanie vzťahu s rodičmi. Vďaka modulom http://www.clubspire.com/moduly/email E-mail a SMS im ponúkajte výlet či informácie o besiedkach a schôdzkach.

Každá škôlka má svoje špecifiká a vyžaduje iné funkcie a možnosti. Modulárny systém CLUBSPIRE je preto možné zostaviť podľa Vašich požiadaviek a ľahko rozšíriť o nové moduly i funkcie. Uložené dáta sú však stále v bezpečí, všetko je zálohované na zabezpečenom servri servisného centra.

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.