Obchody

CLUBSPIRE šetrí peniaze aj starosti

Moderný softvér pre obchody

Modulárny systém CLUBSPIRE pomôže pohodlne vyriešiť prevádzku Vášho obchodu. Vďaka skladovému hospodárstvu budete mať vždy prehľad o celom tovare, pokladničný systém sa postará o hladký chod predaja a dotykové rozhranie uľahčí prácu pokladníkom. Popri ďalších softvérových funkciách môžeme tiež ponúknuť dodanie kompatibilného hardvéru ako profesionálnych čítačiek čiarových kódov, pokladní alebo počítačov.

Systém skladového hospodárstva Vám umožní vystavovať pokročilé príjemky, strážiť expiračnú dobu tovaru, naskladňovať pomocou čiarových kódov a oceníte ho aj pri inventúrach. A k špecifickému tovaru, ako je pečivo, si môžete vytlačiť aj vlastné čiarové kódy.

Viac pokladní, detailné prehľady o tržbách podľa kategórie tovaru alebo obsluhy - o to všetko sa postará praktický pokladničný systém. A platby v eurách? To vďaka europokladniam tiež nie je problém.

Predávať môžete pomocou čiarových kódov alebo prehľadného dotykového rozhrania. Modul Touch ponúka modernú, intuitívnu a jednoduchú obsluhu. Vytvorte vlastný vernostný program pre zákazníkov - priraďte im zákaznícku kartu, vytvorte účet a po splnení Vami vopred nastavených podmienok ich program priradí do zvýhodnenej skupiny. Takto môžete odmeňovať napríklad zákazníkov 10% zľavou na všetok tovar, ak u Vás za 3 mesiace utratia aspoň 100 €.

Predaj až na prvom mieste

CLUBSPIRE disponuje tiež silnými marketingovými nástrojmi. Pomocou voucherov prilákajte do obchodu nových zákazníkov a tých existujúcich informujte prostredníctvom e-mailov napríklad o zaujímavých predajných akciách alebo novinkách na Vašom pulte. Vďaka SMS môžete verným klientom popriať a ponúknuť narodeninovú zľavu alebo niekoľkým najlepším poďakovať za priazeň Vášmu obchodu.

Manažérske prehľady, štatistiky a grafy Vám pomôžu optimalizovať prevádzku Vášho obchodu - program ponúka detailné záznamy o návštevnosti, predaji i obsluhe. Vyhodnocujte efektivitu zamestnancov, upravujte cenotvorbu a pomocou časovo obmedzených akcií predíďte "hluchým miestam" v predajnej dobe - pozvite zákazníkov nakupovať za zvýhodnených podmienok napr. vo všedné dni do 12 hodín.

Pretože každý obchod má iné priority, je možné si modulárny systém CLUBSPIRE upraviť podľa vlastných potrieb. Rozšírte ho kedykoľvek o ďalšie moduly a funkcie, ktoré Vás zaujmú.

Nemusíte sa báť ani o bezpečie uložených dát - zálohujeme ich v zabezpečenom servisnom centre, ktoré sa zároveň stará o úplne spoľahlivý chod celého systému.