Reštaurácie a kaviarne

Efektívny systém pre reštaurácie a kaviarne

Hostia sa k Vám budú radi vracať

Dobrá povesť akéhokoľvek reštauračného zariadenia je základom pre jeho úspešné fungovanie. Je závislá nielen na dobrom jedle, kvalitných nápojoch či lahodnej káve, ale aj na rýchlej obsluhe, celkovej ústretovosti k zákazníkom a bezproblémovej prevádzke. S mnohými vecami Vám môže pomôcť špeciálne riešenie pre reštaurácie a kaviarne - CLUBSPIRE SMARTBAR. Kombinuje v sebe totiž úplne bežné aj nové a nadštandardné funkcie.

SMARTBAR predstavuje komplexné riešenie softvéru i hardvéru pre reštaurácie a kaviarne. Jeho dôležitou súčasťou je pokladničný systém, prepracovaný do najmenších detailov, skladový systém - all-in-one PC s dotykovou obrazovkou, pokladničný šuplík a profesionálna tlačiareň účteniek. Ak bude potrebné presunúť účet na inú osobu, iný stôl, alebo ho akokoľvek špecificky rozpočítať medzi stravníkov, hravo si s tým poradí. Obsluha zákazníkov tak bude jednoduchšia, rýchlejšia a efektívnejšia.

Popri bežných službách ponúknite niečo navyše a zákazníci sa k Vám budú radi vracať. Ukončite zložité telefonické rezervácie stolov a umožnite vytvárať ich cez internet prostredníctvom rezervačného systému pre reštaurácie a kaviarne. Ušetríte tým nielen prácu obsluhe, ale predovšetkým urobíte krok bližšie k Vašim klientom - a oni to rozhodne ocenia.

SMARTBAR Vám uľahčí každodenné rozhodovanie

Systém CLUBSPIRE zahŕňa veľmi praktické marketingové nástroje, ktoré Vám uľahčia rozhodnutie pri všednej prevádzke i dlhodobom plánovaní. Poskytuje zrozumiteľne graficky znázornené manažérske prehľady a štatistiky, vďaka ktorým zistíte, ktorý sortiment ide najviac na odbyt, ktorý čas je vo Vašej reštaurácii najfrekventovanejšií, alebo ktorý čašník je najviac vyťažený.

CLUBSPIRE je modulárny systém - keď rozšírite Vaše služby, nie je problém prikúpiť ďalšie moduly, ktoré so sebou prinášajú nové funkcie. O svoje dáta sa nemusíte báť, budú pravidelne zálohované v našom zabezpečenom servisnom stredisku.