Ski areály a zjazdovky

Moderný softvér pre zimné strediská

Stop kalamitným stavom

Modulárny systém CLUBSPIRE je pre ski areály a zjazdovky vynikajúcim pomocníkom. Tento softvér vie ovládať zariadenia, kontrolovať vstupy pomocou turniketov a spravovať viac ekonomických subjektov naraz. Má rad funkcií aj vlastností, ktoré v každodennej prevádzke skutočne oceníte a ktoré Vám pomôžu predísť zbytočným kalamitným stavom, či už pri vleku alebo pri riadení celého areálu.

Karty a identifikátory môžete v CLUBSPIRE využiť na riadenie vstupov aj bezhotovostné platby. Zákazník sa bude po areáli pohybovať iba vo Vami vytýčených oblastiach a inam ho turnikety ani elektronické zámky nepustia. Pomocou časovo obmedzených permanentiek aj členstve potom môžete ponúkať rôzne typy skipasov, či už rodinné, detské, dospelé, celosezónne alebo jednorazové na 20 vstupov.

Depozit zákazníci využijú nielen k bezhotovostným platbám pri vstupe na lanovku, ale aj za obed vo Vašej reštaurácii či požičanie a nastavenie lyží. Každá položka sa načíta na pridelený čip alebo magnetickú kartu a program automaticky strhne zodpovedajúcu sumu z predplateného kreditu. Sledovať a účtovať môžete aj čas, ktorý zákazník strávi napríklad v saune či vírivke vo Vašom areáli.

Program vie ovládať aj jednotlivé objekty, takže napr. o 20:00 automaticky rozsvieti svetlá pre večerné lyžovanie alebo podľa rezervácie spustí saunu vo wellness centre Vášho areálu. Šetrí tak energie i prácu obsluhy.

Softvér CLUBSPIRE dokáže pracovať s viacerými ekonomickými subjektmi v rámci jedného areálu. Umožnite návštevníkom Vášho ski areálu využívať vlek, požičovňu lyží a platiť za občerstvenie jedinou kartou s predplateným kreditom, aj keď každú službu prevádzkuje niekto iný. Program potom automaticky rozúčtuje útratu medzi jednotlivých poskytovateľov.

Dotykové rozhranie modulu Touch zabezpečí rýchlu a intuitívnu obsluhu v reštaurácii či bare. Môžete pracovať so stolmi, presúvať medzi nimi položky z účtov, vybavovať platby kartou aj v hotovosti alebo zoradiť menu podľa najžiadanejších položiek.

Rezervačný systém prináša možnosť zarezervovať si napríklad hotelovú izbu alebo výcvik v lyžiarskej škole. Vďaka prepojeniu so stornopoplatkami a náhradnickým systémom ľahšie dosiahnete lepšie vyťaženie Vami ponúkaných služieb.

Modul Ubytovanie rieši check-in, check-out aj pripravenosť izieb (upratané/neupratané), aby ste mali vždy prehľad o vyťažení a stave Vašich ubytovacích kapacít.

CLUBSPIRE Vám pomôže pri boji o zákazníkov

Prednosťou systému CLUBSPIRE sú silné marketingové nástroje. Využite e-maily k rozosielaniu špeciálnych ponúk alebo pozvánok na rôzne typy akcií a SMS pre okamžité oslovenie zákazníkov. Vďaka manažérskym prehľadom, štatistikám a grafom budete mať vždy všetky dôležité informácie o prevádzke, návštevnosti i personálu.

Vouchery sú dobrým nástrojom, ak chcete prilákať nových zákazníkov alebo odmeniť pravidelných návštevníkov Vášho ski areálu. Časovo obmedzené permanentky použite k vyťaženiu areálu v menej exponovaných dňoch a časoch, napríklad na začiatku alebo konci sezóny.

Systém CLUBSPIRE je modulárny - môžete si ho nechať ľahko rozšíriť o ďalšie moduly a funkcie, aby vždy vyhovoval Vašim potrebám. Všetky dáta sú zálohované v zabezpečenom servisnom centre, takže o ne nemusíte mať žiadne obavy.