Wellness strediská

Ušetrite si starosti a získajte nových zákazníkov

Špeciálny software pre wellness centrá

CLUBSPIRE predstavuje skvelý nástroj na spravovanie wellness centier - spája v sebe funkcie rezervačného aj pokladničného systému, dokáže ovládať objekty, komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu alebo SMS a poradí si aj s viacerými ekonomickými subjektmi v jednom centre. Všetko, čo potrebujete, tak máte na jednom mieste.

Vo wellness stredisku môže každú službu prevádzkovať niekto iný. Vďaka CLUBSPIRE ale zákazníkovi stačí vlastniť jediný účet, na ktorý sa načítajú všetky služby a následne rozpočítajú medzi jednotlivé ekonomické subjekty. Návštevníci si k Vám prichádzajú odpočinúť, doprajte im preto maximálne pohodlie.

Karty a identifikátory slúžia na riadenie vstupov aj bezhotovostné platby. Turnikety a elektronické zámky nepustia nikoho do tých častí centra, v ktorých nemá čo hľadať. Softvér dokáže zaznamenať a naúčtovať vstupy buď jednorázovo, alebo merať dĺžku pobytu zákazníka - na minútu presne.

Verným klientom môžete ponúknuť platené členstvo alebo ich rovno zaradiť medzi VIP, vždy ale podporujte depozit - pri bezhotovostných platbách ľudia míňajú viac. CLUBSPIRE vie pracovať aj s voľným členstvom, do ktorého môžu byť zákazníci priradení po splnení Vami nastavených podmienok. Napr. pri mesačnej útrate nad 50€ získajú pre ďalší mesiac zľavu 5% na návštevu sauny. Stáli zákazníci radi využijú samoodbavovací kiosk, ktorý ušetrí čas im aj obsluhe Vášho centra.

Na karte zákazníka máte k dispozícii priestor pre záznam najrôznejších informácií podľa vlastného uváženia a potreby - či klient chodí na rehabilitačné či kondičné masáže, či je alergický na niektorý z masážnych krémov atď.

S prevádzkou reštaurácie či baru pomôže modul Touch - vďaka dotykovému rozhraniu bude obsluha rýchla a intuitívna. Môžete pracovať so stolmi, presúvať medzi nimi položky z účtov, nechať klientov platiť v hotovosti aj kartou alebo napr. zoradiť menu v počítači podľa najobľúbenejších položiek. V module Ubytovanie môžete vykonávať rezervácie presne podľa check-in a check-out časov, sledovať pripravenosť izieb (upratané/neupratané) a vždy mať prehľad o zaplnení ubytovacích kapacít.

Rezervácie dotiahnuté do detailu

Pohodlný je aj sofistikovaný rezervačný systém pre wellness strediská. Zákazník môže svoju rezerváciu vykonať online z pohodlia svojho domova, program dokonca umožňuje nastaviť nadväzujúce rezervácie - automaticky potom rozvrhne napr. návštevu sauny, masáže lávovými kameňmi a následnú vírivku.

Neprichádzajte zbytočne o peniaze kvôli nezodpovedným klientom. Ak niekto zruší svoju rezerváciu na poslednú chvíľu, naúčtujte mu stornopoplatok a jeho miesto môžete zaplniť náhradníkom, ktorého upozorní automaticky generovaná SMS.

CLUBSPIRE vie tiež pracovať s ochrannými lehotami. Tie využijete najčastejšie u masáží a ďalších služieb, ktoré vyžadujú čas na prípravu či upratovanie po zákazníkovi - k dĺžke samotnej masáže tak môžete pripočítať napr. 10 minút, aby personál stihol vymeniť uteráky a nahriať rašelinu.

Vďaka systému pre wellness centrá môžete ovládať jednotlivé objekty - podľa rezervácie sa automaticky na presne stanovenú dobu spustí vírivka či solárium, pričom napr. sauny možno spúšťať aj vopred, aby boli na začiatok rezervácie už vyhriate a pripravené.

Ponúknuť je možné aj privátny wellness - jeden človek alebo firma si môže na časť alebo celý deň prenajať akúkoľvek súčasť Vášho wellness centra, napr. bazén, penzión alebo aj kompletne celý objekt.

Zarobte na kvalitnom marketingu

Jednou z veľkých predností CLUBSPIREsilné marketingové nástroje. Pre cenotvorbu, plánovanie akcií aj odmeny zamestnancov využijete podrobné manažérske prehľady, štatistiky a grafy. O nadchádzajúcich akciách alebo stavoch klientskych účtov informujte pomocou e-mailov, na blížiacu sa rezerváciu či špeciálnu ponuku upozornite prostredníctvom SMS.

Manažérske prehľady zahŕňajú detailné štatistiky návštevnosti, prehľady vyťaženia centra (denné, týždenné, mesačné ...) a ďalšie informácie o prevádzke. Vďaka ich vyhodnoteniu môžete optimalizovať chod centra a odhaliť "hluché miesta" v otváracej dobe.

Vouchery využite pre jednorazové odmenenie stálych zákazníkov alebo prilákanie nových. Na prevenciu "hluchých miest" slúžia časovo obmedzené permanentky, ktoré pomôžu lepšie vyťažiť Vaše wellness centrum aj v menej exponovaných časoch.

Systém CLUBSPIRE je modulárny, môžete ho teda prispôsobiť svojim potrebám. Rozšírenie o ďalšie moduly a funkcie je možné kedykoľvek - stačí len povedať, akú problematiku potrebujete riešiť. O spoľahlivý chod sa stará naše servisné centrum. Do neho sú tiež zabezpečene zálohované Vaše všetky dáta.

Viac fotografiíZabaliť