• Centra s CLUBSPIRE

2 fitka, 2 města a přeci stejný CLUBSPIRE!

Fitness, skupinové cvičení, relax. To vše nabízí Riecky Relax & Fitness a hned ve dvou provozovnách. Obě jsme vybavili hardwarem a rezervačním systémem CLUBSPIRE.

Kysucké nové Mesto a Čadca jsou slovenská města, kde se setkáte s provozovnami Riecky Relax and Fitness. Tvoří je vždy fitko vybavené profesionálním náčiním a stroji a sál o rozloze 70 m2 na skupinové lekce.

Zájemci o skupinová cvičení, která jsou nyní ve fitness světě velkým trendem, mohou vybírat z klasické zumby, tabaty a pilates i méně obvyklého StabBody. Celá nabídka je ale mnohem širší.

Všechno vybavení po dvou kusech

Kvůli omezené kapacitě sálu si musí zákazníci své místo předem rezervovat. Mohou to udělat po telefonu nebo snadněji přes rezervační systém CLUBSPIRE.

Fitcentru jsme dodali veškerý hardware pro obě provozovny:

• 2x čtečka čipů,
  • 2x čtečka čárových kódů,
  • 2x záložní zdroj,
  • 2x webkamera,
  • 2x fiskální tiskárna.

Do začátku si u nás provozovatelé objednali také 160 čipových klíčenek a 300 plastových karet.

Fitku stačí základní moduly

Na software mělo fitko pouze minimální nároky a spokojilo se se základními moduly deposit, členství, čipové karty, e-mail a permanentky.

I vám můžeme doporučit vhodné moduly a dodat hardware. Stačí, když se nám ozvete.

GYM STORY

OTVORENIE NOVÉHO CENTRA GYM STORY