Fitness Kinesis láká TRX nadšence i maminky s dětmi

Nově otevřené Fitness Kinesis ve Vysokém Mýtě se přidalo k dalším fitcentrům po celé České republice, které používají rezervační systém CLUBSPIRE.

Fitko otevřelo teprve 3. ledna, už nyní má ale řadu fanoušků. Je za tím především široká nabídka, která vychází vstříc maminkám na mateřské, milovníkům body&mind cvičení i každému, kdo si rád dá pořádně do těla.

Dopoledne ve Fitness Kinesis probíhají cvičení pro rodiče s dětmi (i batolaty), v brzkém odpoledni pohybové kroužky pro děti od 5 do 7 let a později různé styly pro dospělé.

Skupinové lekce táhnou

Ve fitku najdete 2 sály. Jeden je multifunkční, druhý určený pro TRX a spinning. Fitcentrum se vydalo cestou skupinových lekcí, které jsou nyní ve fitness světě velkým trendem.

Nenarazíte tu tedy na posilovací stroje, na dětský koutek ale ano.

Skupinové lekce jsou náročnější na organizaci, proto fitko potřebovalo kvalitní rezervační systém. Jsme velmi rádi, že si zvolilo řešení od CLUBSPIRE.

Řešení pro skupinová cvičení

Fitness Kinesis jsme dodali jak hardwarové vybavení (PC, monitor, čtečka čárových kódů), tak potřebné moduly:

Samozřejmostí jsou také čipové karty, kterými se klienti při příchodu prokazují. Pokud se vám řešení pro Fitness Kinesis líbí, rádi vám navrhneme podobné na míru. Kontaktujte nás.