Fitpark u Splavu pro děti i dospělé!

Vybudovaný areál u hráze rybníka Vodice v Uhříněvsi díky svým vymoženostem láká širokou veřejnost k aktivnímu
odpočinku uprostřed krásné přírody. V okolí se nachází mimo jiné i několik cyklostezek a za předvedený výkon si můžete dopřát zaslouženou odměnu v místní Restauraci U Splavu.

Fitpark U Splavu se specializuje především na funkční trénink či zábavnou a pohybovou aktivitu pro děti. Nemusíte se ovšem obávat, na své si přijdou i rodiče, stačí si jen vybrat z nabídky lekcí.

Fitpark je rozdělen do 4 zón podle typu pohybových aktitivit. Pyšní se velkou lezeckou stěnou o velikosti 60m2 a výšce 4,5m2, workoutovou zónou a zrcadlovým sálem. Aktuálně zde ještě připravují zónu pro děti od 6 měsíců do 6ti let.

Dalším lákadlem jsou ve Fitparku Yamaha hudební kurzy pro předškoláčky. Nepochybujeme tedy, že si ve Fitparku užijete spoustu zábavy a dobrodružství.

CLUBSPIRE opět nelenil a poskytl pro Fitpark software, který každý den pomáhá s rychlým a snadným provozem centra. Od CLUBSPIRE ve Fitparku U Splavu tak využívají následující moduly:

Sklad, pokladna, rezervace, kredit, on-line rezervace, členství, čipové karty, voucher, platby a splátky za členství, e-mail, e-platby, permanentky a dokumenty.

CLUBSPIRE pro vás ochotně zařídí i potřebný hardware. Fitpark U Splavu nabídky využil v podobě následujícího zařízení:

PC, monitor, záložní zdroj na PC, pokladní tiskárna, pokladní šuplík, čtečka EAN a klubové karty.

Máte individuální přání a požadavky? Sestavíme pro vás řešení na míru! Kontakt na bezplatné poradenství najdete zde!