Malešice: fitness, wellness, CLUBSPIRE

Náš klub, váš úspěch. Pod tímto heslem nabízí své služby Fitness & Health Club Malešice. Nejblíže ho mají rezidenti bytového komplexu ByTy Malešice - nachází se totiž přímo v jeho areálu.

Club nabízí vše, co je potřeba pro plnohodnotný aktivní odpočinek:

• -> fitness s kvalitními stroji LifeFitness,
  • -> aerobní sál pro skupinové lekce,
  • -> dva kurty na ricochet,
  • -> saunu,
  • -> vířivku,
  • -> páru,
  • -> odpočinkovou zónu,
  • -> solárium,
  • -> lázně Hammam.

Pod jednou střechou tak najdete široké možnosti sportovního vyžití i následné relaxace. Právě na tu dbají v Malešicích především. Podle provozovatelů totiž v dnešní době lidé řeší především sport a výživu, ale na relaxaci mnohdy zapomínají.

Každý si vybere

Club v bytovém komplexu nabízí program skutečně pro všechny. Probíhá zde cvičení pro těhotné, klidná hatha jóga, dynamický kruhový trénink i taneční průprava pro děti od 4 let. Aby si každý mohl pohodlně rezervovat své místo, vybrali si provozovatelé rezervační systém CLUBSPIRE.

Svůj balíček si seskládali ze základních modulů členství, permanentky, storno poplatky, e-platby a on-line rezervace. Přidali k nim oblíbený voucher a splátky za členství.

CLUBSPIRE ovládá i světla a vstup do wellness

Každý člen clubu má čipovou kartu, samozřejmostí proto bylo dodání čtečky karet i čtečky EAN kódů. Specialitou Fitness & Health Clubu Malešice je ale přístupový systém do wellness a řídicí jednotka pro ovládání světel na ricochetu a v soláriu. K tomuto hardwaru patří modul ovládání objektů.

Z dalšího vybavení jsme dodali:

• -> PC,
  • -> dotykový monitor,
  • -> záložní zdroj,
  • -> webkameru,
  • -> pokladní tiskárnu a šuplík.

Líbilo by se vám podobné řešení i pro vaše fitko? Ozvěte se a my vám navrhneme řešení na míru.