Sny o dokonalé postavě se mění ve skutečnost v Dream Body Fitness

Dream Body Fitness je fitko pro každého. Najdete ho v Kladně a svou lekci si pohodlně rezervujete přes Clubspire.

79 stanovišť + 4 trenéři + 5 lektorů skupinových lekcí.

Výsledek takového počítání je jasný. Plně vybavené fitness centrum, kde si každý přijde na své. Všichni bez rozdílu si také jistě po cvičení rádi dopřejí odpočinek v relaxační zóně nebo jedné ze saun.

Pro ty, co to s formováním postavy myslí opravdu vážně, je k dispozici výživový poradce. V Dream Body Fitness mysleli i na maminky - ty během cvičení, konzultace nebo relaxace mohou odložit děti v dětském koutku.

Do fitka třeba jen s klíčenkou

Clubspire do nového fitka dodal nejen software, ale i hardware. Klienti tak při zakoupení permanentky dostanou čipovou kartu nebo klíčenku. Tu pak při vstupu jednoduše přiloží ke čtečce čipů.

A pokud si na kartu nebo klíčenku nabijí do depositu 2 000 nebo 5 000 Kč, získají 5% nebo 10% slevu na všechny produkty na baru.

Clubspire vždy sestaví řešení na míru

Kromě výše zmíněných modulů permanentky a deposit nesmí v Dream Body Fitness chybět ani další klasiky:

Fitko jsme navíc vybavili moduly sklad a pokladna.

Zajímá vás, jaké moduly a hardwarové vybavení bychom doporučili do vašeho podniku? Kontaktujte nás a my vám rádi představíme naše řešení.

Zkušebna Karlák

• Partnerství a asociace