Squash

Profesionální systém pro squashová centra

Software, který myslí na Vás

CLUBSPIRE je sofistikovaný modulární software, který Vaše squashové centrum dokáže spolehlivě řídit. Jeho zavedením Vám odpadnou problémy s komplikovaným členstvím, propadlými rezervacemi nebo se spletitým vyhledáváním internetových plateb. Nabízíme software pro squash, který řeší téměř vše.

Podstatným modulem CLUBSPIRE je rezervační systém pro squash. Vaši klienti mohou pohodlně vytvářet rezervace buď přímo osobně na recepci, nebo online odkudkoliv.

Může se stát, že si zákazník zarezervuje kurt, ale pak nepřijde a ani se neomluví. Vy tak zbytečně proděláváte – CLUBSPIRE nabízí řešení v podobě stornopoplatků, které přimějí zákazníky rušit své rezervace pouze ve výjimečných případech. Díky náhradnickému systému můžete tuto rezervaci nabídnout jinému hráči – náhradníkovi, a to velmi jednoduše pomocí automaticky nastaveného emailu či SMS.

Jednou ze základních součástí programu pro squash je členský systém. Existují dvě varianty členství: placené, kdy zákazník získává po zaplacení určité výhody, a volné, kam se klient dostává automaticky po dosažení Vámi určených limitů. Vybrané zákazníky pak můžete ocenit i VIP členstvím.

Vaši klienti i pracovníci uvítají deposit, tzn. předplacený kredit. Zákazník po vložení určité částky na svůj účet získá benefity: nemusí s sebou neustále nosit hotovost, po návštěvě se mu utracená částka jednoduše strhne. To usnadňuje práci obsluze a urychluje odbavení zákazníků na recepci.

Pomocí manažerských přehledů a statistik Vám CLUBSPIRE pomůže odhalit méně využívané časy centra. Vy můžete tato „hluchá“ místa zaplnit využitím voucherů a permanentek, které zákazníky motivují k častější návštěvě.

Velmi praktický pro Vás může být i další z modulů CLUBSPIRE - ovládání objektů. Dokáže spolupracovat s externími přístroji a řídit je – např. je možné nastavit automatické rozsvěcování a zhasínání světel na kurtech dle zadaných rezervací. To ušetří nejen práci Vašim zaměstnancům, ale především spotřebu energie.

Široké využití marketingových nástrojů

Systém CLUBSPIRE Vám nabízí velmi užitečné marketingové nástroje. Praktické manažerské přehledy, grafy a statistiky Vám pomohou při plánování i samotném provozu centra. Se svými zákazníky můžete pohodlně komunikovat prostřednictvím automaticky generovaných SMS nebo e-mailů a informovat je tak o aktuálním dění v centru, blížící se rezervaci apod.

Když rozšíříte své služby o prodej sportovních potřeb, restauraci nebo saunu, pro systém to nepředstavuje žádný problém. CLUBSPIRE pracuje na základě jednotlivých modulů, které je možné kdykoliv dokoupit.

Ani o bezpečnost Vašich dat se nemusíte strachovat, jsou pravidelně zálohována v zabezpečeném servisním centru.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: