Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Keď som vyberal softvér pre svoje nové fitness, u CLUBSPIRE som ocenil najmä profesionálny prístup, zázemie spoločnosti, výborné referencie od iných športových centier v ostravskom regióne, a tiež široké funkcie systému. Dnes už systém ja i obsluha ovládame perfektne a výrazne mi tak pomáha v mojom podnikaní. Využívam hlavne permanentky, členstvo, predaj tovaru a marketingové nástroje. Veľkou výhodou pre mňa je aj absolútny prehľad o správaní obsluhy.

• Powerplate
  • TRX, vedené lekcie
  • Cardio
  • Funkčný tréning
  • Osobný tréner
  • Zumba, Break Dance
  • Power joga, Body styling
  • Výživa
  • Pohybová analýza Dartfish

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux