Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Všetkým milovníkom aktívneho životného štýlu aj milovníkom aktívnej dovolenky ponúka Fit AURA spestrenie ich voľnočasových aktivít. Poskytujeme občanom aj turistom v regióne celoročné športové a relaxačné vyžitie.

V športovo-relaxačnom centre Fit AURA Vám ponúkame:

• Fitness
  • Wellness
  • Soľná jaskyňa
  • Solárne štúdio

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux