Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.

Fitfabrik je štýlovo zariadené športové tréningové centrum patriace známemu slovenskému hokejovému reprezentantovi Tomášovi Tatarovi. S rozlohou 1200m2 je najväčším slovenským fitcentrom, v ktorom nájdete podmienky pre tréning na najvyššej úrovni. Špeciálny softvér CLUBSPIRE sa stará o komplexnú starostlivosť o zákazníkov, marketingové nástroje a tiež efektívny prevádzkový management tohto centra.

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux