Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Vďaka CLUBSPIRE sa nám podarilo zrýchliť odbavenie klientov na recepcii, odstránili sme chyby na recepcii, pretože všetky položky sú fixne zadané a nemôže dôjsť k chybe pri účtovanej položke, ktorá je vypočítaná vždy podľa nastavenej zľavy u klienta. Klienti si zvykli využívať online rezervácie a vďaka zavedeniu storno poplatkov sme zefektívnili vyťaženie rezervácií. S CLUBSPIRE sme veľmi spokojní okrem iného aj preto, že programátori neustále CLUBSPIRE vyvíjajú a máme tak prístup ku všetkým novinkám programu.

Cieľom H-centra je inšpirácia k zvyšovaniu športovej výkonnosti a na získanie kondície a predovšetkým k zvýšeniu kvality životnej úrovne, snímanie stresových záťaží a na nachádzanie telesnej, duševnej, ale aj sociálnej harmónie.

V H-centre nájdete tieto aktivity:

• 2 tenisové kurty, z toho dva v lete odkryté
  • 3 badmintonové kurty
  • horolezeckú stenu a bouldering
  • posilňovňu
  • multifunkčnú sálu (Spinning, Pilates, Power joga, Aerobic,...)
  • 2 bowlingové dráhy
  • saunu (fínska + infra)
  • solárium
  • vírivky
  • masáže
  • VIP salónik
  • športový a relaxačný bar

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux