Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).

Novovybudovaná najväčšia posilňovňa na ústeckoorlicku. Moderný, priemyselný vzhľad so zachovaním historických prvkov starého pivovaru. Centrum je vybavené najnovšou radou strojov firmy Grün Sport - 34 stanovíšť na 320 m2.

MD Fitness kladie dôraz na cvičenie pod vedením kvalifikovaných trénerov s licenciou. Kvalitná kardiozóna s cyklingovými bicyklami Grün Šport, ďalej 2 bežecké pásy, 2 steppery a 2 ellipticaly zn. Nautilus. Centrum ponúka aj priestor pre strečing, priestranné šatne, moderné sprchy, bar s ponukou špeciálnych nápojov a doplnkov, vhodných pred, pri aj po cvičení. V bezprostrednej blízkosti je rozľahlé parkovisko.

Späť na prehľad referencií

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

  • Apple
  • Linux
  • Windows