Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Novovybudovaná najväčšia posilňovňa na ústeckoorlicku. Moderný, priemyselný vzhľad so zachovaním historických prvkov starého pivovaru. Centrum je vybavené najnovšou radou strojov firmy Grün Sport - 34 stanovíšť na 320 m2.

MD Fitness kladie dôraz na cvičenie pod vedením kvalifikovaných trénerov s licenciou. Kvalitná kardiozóna s cyklingovými bicyklami Grün Šport, ďalej 2 bežecké pásy, 2 steppery a 2 ellipticaly zn. Nautilus. Centrum ponúka aj priestor pre strečing, priestranné šatne, moderné sprchy, bar s ponukou špeciálnych nápojov a doplnkov, vhodných pred, pri aj po cvičení. V bezprostrednej blízkosti je rozľahlé parkovisko.

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux