Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Pán Navrátil, ďakujeme veľmi pekne za školenie, bolo veľmi poučné a pána Dohnala musíme len a len pochváliť. Tento prístup ku klientovi je úžasný a radi vás kedykoľvek komukoľvek v našom odbore odporučíme. Čo sa týka poradenstva, tak si myslím že ho budeme maximálne a radi využívať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

MEDIFITNESS je najväčšie fitness centrum v Znojme, ktoré dokáže uspokojiť potreby ako skromného, tak náročného klienta. Filozofiou fitness je zdravé cvičenie a zdravý životný štýl.

Medi Fitness centrum je rozdelené do dvoch poschodí. Ponúka ako fitness, tak wellness služby. Srdcom fitness centra je druhé poschodie, ktoré je vďaka možnostiam pre cross tréning, oktagon a priestorom pre bojové športy jedným z najlepších v strednej Európe. Prvé poschodie disponuje posilňovňou a sálami pre skupinové aktivity, kde má každý klient možnosť vybrať si z veľkého množstva ponúkaných aktivít a služieb. Tieto aktivity a služby prevádzkujú prostredníctvom skúsených, profesionálnych inštruktorov a preškoleného personálu. Cieľom je uspokojiť potreby aj náročného klienta a prispieť k zníženiu percenta obezity.

Späť na prehľad referencií

Rýchly, spoľahlivý, kompatibilný a bezpečný softvér

Rezervačný systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyku JAVA a využíva modernú 3 vrstvovú architektúru. Tá zabezpečuje, že Vaše dáta sú bezpečne uložené, máte k nim rýchly a bezpečný prístup. Pri rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s viac ako 150 športovými centrami, s ktorými celý komplexný softvér pre fitness a ďalšie centrá neustále rozvíjame. Zistite, ako by CLUBSPIRE pomohol Vášmu centru.

• Apple
  • Linux