Aquaparky

Starosti nechajte plávať.

Moderný software pre aquaparky, bazény a sauny

Modulárny systém CLUBSPIRE je špičkovým pomocníkom vo väčších prevádzkach. Tento softvér pre aquaparky si poradí s ovládaním zariadení, kontrolou vstupov alebo viacerými ekonomickými subjektmi pod jednou strechou - výpočet jeho funkcií a vlastností by mohol pokračovať ešte dlho. Je ako zamestnanec, ktorý pracuje 24 hodín denne na 100% výkon.

CLUBSPIRE si skvele rozumie s kartami a identifikátormi - je možné ho nastaviť tak, aby sa zákazník mohol v celom objekte bazéna pohybovať bez nutnosti mať pri sebe hotovosť. Každá položka sa načíta na jemu pridelený čip či magnetickú kartu a pri odchode vykoná obsluha recepcie iba súhrnné vyúčtovanie.

Čipy a karty je navyše možné využiť aj pre riadenie vstupov s pomocou turniketov a elektronických zámkov, takže Vaši zákazníci už nebudú blúdiť v miestach, kde nemajú čo hľadať. Samozrejmosťou je tiež stráženie času, ktorý zákazník v bazéne či saune strávi. Na minútu presne.

Program pre aquaparky dokáže tiež ovládať jednotlivé objekty, takže si poradí napr. s automatickým spustením vírivky alebo solária podľa nastavenej rezervácie. Sauny umožňuje spúšťať aj vopred, podľa Vami nastaveného času pred začiatkom rezervácie, takže budú vždy správne rozohriate a pripravené.

Pravidelným návštevníkom ponúknete platené členstvo a možnosť depozitu, pretože pri bezhotovostných platbách ľudia vždy minú viac. Nastaviť môžete aj voľné členstvo, do ktorého program pre bazény a sauny automaticky priradí každého zákazníka, ktorý splní Vami vopred nastavené podmienky, napr. po 10 návštevách sauny získa zľavu 5% na budúci vstup. Problémom samozrejme nie je ani delenie vstupného na rôzne kategórie - detské, rodinné, pre študentov, seniorov, ZŤP/P atď.

Softvér pre bazény a sauny vie tiež pracovať s viac ekonomickými subjektami v rámci jedného zariadenia - nie je preto problém, keď bazén prevádzkuje niekto iný ako saunu, masážne štúdio či reštauráciu. Zákazníkovi preto stačí otvoriť jediný účet, na ktorý sa načítajú služby vybrané v ktorejkoľvek časti objektu. CLUBSPIRE potom sám rozúčtuje klientovu útratu podľa toho, kde a aké služby si vybral.

Vďaka modulu Touch je možné spravovať aj reštauráciu či bar. Dotykové rozhranie sa postará o rýchlu a intuitívnu obsluhu, zatiaľ čo softvér umožní prácu so stolmi, presúvaním položiek z účtov medzi stolmi, platby kartou aj v hotovosti alebo napr. radenie menu podľa najčastejšie predávaných položiek.

Dotykové ovládanie využíva aj samovybavovací kiosk, ktorý šetrí čas stálym zákazníkom aj obsluhe vo Vašom zariadení. Využiť môžete aj rezervačný systém pre bazény a sauny so stornopoplatkami a náhradnickým systémom pre dosiahnutie lepšieho vyťaženia Vami poskytovaných služieb.

Marketingové nástroje, ktoré skutočne oceníte

Veľkou výhodou CLUBSPIRE sú silné marketingové nástroje. Pomocou e-mailov rozosielajte pozvánky na Vami organizované akcie alebo špeciálne ponuky a prostredníctvom SMS upozornite klientov napríklad na blížiacu sa rezerváciu sauny . Podrobné manažérske prehľady a štatistiky Vám poskytnú potrebné informácie o prevádzke, návštevnosti aj personále, ktoré potom môžete využiť pri plánovaní rôznych akcií, cenotvorbe aj odmenách zamestnancov.

Jednorazovými vouchermi odmeňte stálych zákazníkov alebo prilákajte nových. Časovo obmedzené permanentky využite k lepšiemu vyťaženiu bazéna aj sauny v menej exponovaných časoch - predídete tak "hluchým miestam" v návštevnej dobe.

Detailné štatistiky návštevnosti a prehľadné grafické znázornenia prevádzky centra po jednotlivých časových úsekoch nájdete v manažérskych prehľadoch. Program pre bazény a sauny tiež kontroluje služby aj činnosti, ktoré nastavujú Vašu cenovú politiku.

Modularita systému CLUBSPIRE umožňuje prispôsobiť ho takmer všetkým potrebám prevádzkovateľov bazéna a sáun - poradí si aj so správou celého radu doplnkových služieb ako napr. požičovňa uterákov alebo lehátok. Systém si navyše kedykoľvek môžete nechať rozšíriť o ďalšie moduly a funkcie podľa toho, čo budete potrebovať.

Naše servisné centrum sa postará o 100% spoľahlivosť systému a Vaše dáta bude zálohovať na zabezpečenom serveri. Servisný tím pravidelne vykonáva preventívnu údržbu a je pripravený pre pohotový servisný zásah, ktorý môže vykonať okamžite priamo z centrály CLUBSPIRE.

Viac fotografiíZabaliť

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.