Fitness centrá

Komplexný softvér pre fitness

Recept priamo pre Vaše centrum

Vďaka dlhoročnej spolupráci s najväčšími športovými centrami na Slovensku dokáže CLUBSPIRE ponúknuť skutočne komplexné služby vo všetkých ohľadoch, či už potrebujete riešiť členstvo, permanentky, kredit, efektivitu trénerov alebo rezervačný systém pre Vaše sálové aktivity.

Vytvárajte zákaznícke skupiny s rôznymi výhodami a podmienkami - ponúknite svojim klientom možnosť členstva alebo VIP účtu, vybudujte si s nimi pevnejší vzťah a udržujte ho. V programe pre fitnes centrum editujte kartu zákazníka, do ktorej si môžete zaznamenávať cvičebný plán, BMI, jedálničky, zdravotné obmedzenia, priradiť fotografiu a ďalšie informácie.

Kontrolujte výkon a efektivitu svojich zamestnancov - vďaka prehľadom a štatistikám môžete napríklad zistiť, koľko ktorý tréner priviedol nových zákazníkov, koľko času s nimi strávil a všetko ľahko premietnuť do podkladov pre vyúčtovanie.

CLUBSPIRE tiež ponúka pohodlný rezervačný systém pre fitness, ktorý umožní rezervácie nielen v centre a online, ale po prepojení s ďalšími modulmi môže rozosielať aj automaticky generované upomienky na blížiace sa rezervácie pomocou e-mailu či SMS.

Zavedením stornopoplatkov zamedzíte finančným stratám kvôli na poslednú chvíľu zrušeným rezerváciám a zákazníkov tým motivujete, aby k rezervovanie pristupovali zodpovedne. Náhradnický systém Vám potom pomôže zaplniť prázdne miesto po zrušenej rezervácii ďalšími záujemcami, takže sa nemusíte báť o vyťaženosť centra.

Využite potenciál marketingových nástrojov

CLUBSPIRE je softvér pre fitness, ktorý sa stará nielen o plynulú prevádzku centra, ale aj upevňovanie vzťahu medzi zákazníkmi a Vaším centrom. Pomocou modulov E-mail alebo SMS ich môžete včas informovať o nadchádzajúcich cvičebných akciách, súťažiach alebo výhodných ponukách.

Za pomoci voucherov a časovo obmedzených permanentiek motivujte zákazníkov k častejšiemu navštevovaniu Vášho centra, a to aj v menej exponovaných časoch, aby ste mohli udržať centrum konštantne vyťažené. Odhaliť "hluché" miesta v prevádzkovej dobe Vám pomôžu manažérske prehľady a štatistiky.

Program pre fitness poskytne tiež detailný prehľad o členoch a návštevnosti, vyhodnotí najlepších aj neaktívnych zákazníkov, aby ste v nadväznosti na to mohli upraviť svoju marketingovú stratégiu - verných zákazníkov odmeniť a tých nových či potencionálnych ešte lepšie zaujať .

Každé centrum sa špecializuje na rôzne činnosti, preto je potrebné mať možnosť nový softvér pre fitness ľahko prispôsobiť vlastným požiadavkám. Modulárny systém CLUBSPIRE si môžete nechať zostaviť tak, aby zodpovedal Vašim predstavám a postupne ho rozširovať o nové moduly a funkcie. O bezpečie uložených dát sa tiež nemusíte báť - všetko je zálohované na zabezpečený server servisného centra.

Viac fotografiíZabaliť

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.