Golfové kluby

Speciální software pro golfové kluby

Správa agendy golfového klubu v jednom systému

CLUBSPIRE je modulární systém speciálně navržený pro správu golfového klubu. Vytvářejte rezervace na recepci i online, spravujte veškeré finanční operace na pokladně, kontrolujte obsluhu a získejte možnost lépe plánovat. Samozřejmostí je také napojení programu na databázi České golfové federace.

Členský systém umí pracovat s VIP zákazníky, reciprocitou mezi kluby a díky speciální čtečce i s načítáním dat z karet členů ČGF. U každého zákazníka můžete navíc evidovat jeho domácí golfový klub a sledovat tak, ze kterých klubů k Vám chodí nejvíce návštěvníků.

Důležitý je také deposit, který hráči často a rádi využívají. Z předplaceného kreditu se jim jednoduše odečítá útrata za vydané míčky, občerstvení na baru, Green Fee nebo i za nákup v prodejně golfového zboží ve Vašem klubu.

Rezervační systém umožňuje provést rezervaci nejen přímo v klubu – na 2 x 9 jamek či turnaj se zákazníci mohou přihlásit i online. Stornopoplatky motivují hráče golfu přistupovat ke svým rezervacím zodpovědně a k lepšímu vytížení hřiště přispívá náhradnický systém, který při zrušení rezervace kontaktuje prostřednictvíme-mailu či SMS náhradníka.

Zákazníci si mohou rezervovat i trenéry. CLUBSPIRE Vám poskytne podrobné přehledy o vytížení jednotlivých trenérů – zjistíte, kolik času s kolika zákazníky strávili, zda přivedli nějaké nové a následně tomu můžete přizpůsobit jejich odměňování.

Intuitivní dotykové ovládání modulu Touch usnadní a urychlí obsluhu zákazníků nejen na recepci, ale třeba i v klubovém baru či restauraci. Můžete vytvářet účty k jednotlivým stolům s rozdělením přímo na osoby nebo třeba vyhodnotit směnu obsluhy. Zvládne s přehledem vše, co každý běžný restaurační systém.

Díky napojení na GolfCut.cz umí CLUBSPIRE importovat startovací listinu hráčů přihlášených na turnaj pořádaný na Vašem hřišti. Snadno v něm takový turnaj také vytvoříte.

Užitečné marketingové nástroje

Stále důležitějším nástrojem v boji o zákazníka jsou silné marketingové nástroje. Pomocí e-mailu či SMS upozorňujte své zákazníky na různé turnaje či speciální nabídky, vouchery využijte k přilákání nových hráčů a prodejem permanentek zaplňte „hluchá místa“ v otevírací době Vašeho hřiště. Manažerské přehledy Vám pomohou s lepším nastavením cenové politiky i optimalizací provozu.

Optimalizujte provoz Vašeho golfového klubu díky manažerským přehledům, statistikám a grafům. Zjistěte, ve kterých časech a dnech je Vaše hřiště navštěvováno méně, kolik u Vás zákazníci průměrně utratí a podle toho upravte cenovou politiku svého klubu.

Komunikujte se svými zákazníky. Prostřednictvím e-mailu jim sdělte stav jejich účtu, pozvěte je na turnaj nebo jim popřejte k narozeninám. SMS využívejte k upozornění na blížící se rezervaci nebo k upozornění náhradníků.

Oslovte nové zákazníky pomocí voucherů, nabídněte jim například 5% slevu při sjednání členství ve Vašem klubu nebo 500,- Kč poukaz na nákup golfového zboží v obchodě ve Vašem klubu. Nabízejte permanentky, abyste pomohli lépe vytížit Vaše hřiště i v méně exponovaných časech.

Modularita dělá z CLUBSPIRE software, který si můžete přizpůsobit svým potřebám. Pokud se rozhodnete obohatit svou nabídku třeba o ubytovací kapacity nebo další služby, není problém zakoupit odpovídající moduly a rozšířit systém o nové funkce.

O stabilní chod systému se stará naše servisní centrum, do nějž jsou také zabezpečeně zálohována veškerá Vaše data.