Sálové športy a cvičenia

Moderní software pro sálové sporty a cvičení

Systém CLUBSPIRE šetří Váš čas i peníze

Ať už provozujete halu na házenou, florbal a volejbal nebo sál pro aerobik, jógu či bosu, zcela jistě využijete speciální software CLUBSPIRE. Pomůže Vám téměř se vším – ulehčí zadávání rezervací, usnadní evidenci členů i zadávání lekcí, podá Vám podrobné přehledy o návštěvnosti a umí rozeslat i emailové pozvánky na blížící se turnaj.

Rezervační systém je velmi praktický pro každý sálový sport a cvičení. Vašim zákazníkům umožní vytvářet rezervace online nebo osobně na recepci. Díky propojení s dalším modulem je můžete emailem nebo SMS automaticky informovat o nadcházející rezervaci.

Pokud by se i přesto stávalo, že zákazníci na svoje rezervace zapomínají nebo na poslední chvíli ruší, zaveďte stornopoplatky. Donutí je chovat se zodpovědněji a Vy nepřijdete o své tržby ani další návštěvníky - uvolněné místo jednoduše poskytnete náhradníkům.

Basketbal, kopaná či házená jsou týmové sporty s mnoha hráči, kterým můžete nabídnout ve Vašem centru členství. Vedle volného členství, kam je zařazen každý hráč po splnění Vámi zadaných kritérií, existuje i placené, spojené s určitými výhodami. Pro nejvěrnější zákazníky je určen VIP účet.

Program pro sálové sporty a cvičení dokáže vytvořit manažerské přehledy a statistiky. Kdykoliv si můžete vyhledat např. kolik lidí cvičilo na sále v určitou hodinu, jak jsou navštěvovaná dopoledne všedních dnů, kolik nových zákazníků přivedl konkrétní lektor a samozřejmě nejen to.

Odlište se od konkurence díky marketingovým nástrojům

Systém CLUBSPIRE disponuje užitečnými marketingovými nástroji, které Vám pomohou upevnit vztahy s Vašimi zákazníky. Nabídněte jim výhodné balíčky služeb v podobě časově omezené permanentky a pomocí voucherů, poukázek s nabídkou bezplatné služby či určitého kreditu, pozvěte nové klienty! Prostřednictvím SMS nebo e-mailů je informujte o nadcházejících akcích, turnajích, slevách nebo blížící se rezervaci.

Rozšíříte-li své služby o prodejnu sportovních potřeb, uzamykatelné skříňky nebo bar, pro systém CLUBSPIRE to nepředstavuje žádný problém! Pracuje na základě jednotlivých modulů, které je možné kdykoliv dokoupit a co nejpřesněji tak vyhovět požadavkům Vašeho centra. Bezproblémový provoz systému zajišťuje naše servisní středisko, které všechna data uchovává na zabezpečeném serveru a je připraveno k okamžitému servisnímu zásahu.