Solárne štúdiá

Zefektívnite prevádzku Vášho solárneho štúdia

Unikátny systém pre solárne štúdiá

Máte už dosť papierových blokov s rezerváciami? Nebaví Vás stráženie každého kroku zákazníkov a dohadovanie sa o minúty? Kúpte si sofistikovaný program pre solárne štúdiá CLUBSPIRE a tieto starosti Vám odpadnú! Dokáže viesť evidenciu členov, rezervácií, spúšťa soláriá podľa zadaných rezervácií alebo páruje bezhotovostné platby. Zistite, ako sa dá pomocou modulárneho softvéru CLUBSPIRE zjednodušiť chod Vášho solárneho štúdia!

Softvér pre solárne štúdiá dokáže automaticky ovládať vaše solária - môžete ho nastaviť tak, aby sa určité solárium zaplo a vyplo v konkrétnu dobu alebo podľa zadaných rezervácií. To obsluhujúcim zamestnancom ušetrí čas a umožní viac sa venovať potrebám zákazníkov.

Neviete si rady s evidenciou rezervácií a zložitým pripočítavaním minút potrebných na dezinfekciu prístroja? Nemusíte! Jeden z modulov systému CLUBSPIRE je rezervačný systém pre solárne štúdiá, ktorý dokáže počítať aj s ochrannou lehotou na vyčistením solária. Už sa nestane, aby zákazník musel zbytočne čakať, než sa pre neho solárium nachystá.

Pre prípady, kedy si zákazník zarezervuje solárium a potom nepríde, zaveďte stornopoplatky - prinútite ho správať sa zodpovednejšie a na zrušených rezerváciách nebudete utrácať. Uvoľnené miesto môžete ponúknuť náhradníkovi.

Softvér CLUBSPIRE rozlišuje buď platené členstvo, spojené s určitými výhodami, alebo voľné členstvo, do ktorého sú zákazníci zaradení automaticky po splnení Vašich kritérií - napr. po 10 pravidelných návštevách a utratení 100€ získajú nárok na 10% zľavu na opaľovacie prípravky. Svojich najvernejších zákazníkov oceňte zaradením medzi VIP členov.

Vo všetkých prípadoch však zákazníkom ponúkajte depozit - predplatený kredit, vďaka ktorému pri sebe nemusia nosiť hotovosť. Je dokázané, že pri bezhotovostných platbách ľudia minú oveľa viac.

Uľahčite si prácu s praktickými marketingovými nástrojmi

Nezostáva Vám čas na dostatočnú komunikáciu so zákazníkmi alebo na vytváranie priebežných prehľadov či štatistík? Systém CLUBSPIRE Vám ponúka silné marketingové nástroje. Pre upozorňovanie na rezervácie alebo akčné ponuky môžete nastaviť automatické rozposielanie SMS alebo e-mailov. Detailné manažérske prehľady a štatistiky Vám poskytnú dôležité údaje pre správne nastavenie cenovej politiky či finančných odmien zamestnancov.

Ponúknite svojim zákazníkom cenovo výhodnú permanentku, ktorou môžete zaplniť menej frekventované časy vo Vašom solárnom štúdiu. Nových zákazníkov pritiahnite pomocou jednorazového voucheru na niektorú z Vašich služieb.

Komunikujte so svojimi klientmi aktívne! Pomocou automaticky generovanej SMS alebo emailu ich upozornite na blížiacu sa rezerváciu, informujte ich o aktuálnych zľavách, akciách alebo im poprajte k narodeninám s malým darčekom napríklad v podobe 15% zľavy na budúci vstup!

So systémom CLUBSPIRE bude optimalizácia chodu a plánovanie ďalšieho rozvoja Vášho solárneho štúdia hračkou! Ponúka Vám denné, týždenné či mesačné manažérske prehľady a štatistiky s detailnými informáciami o jeho prevádzke. Vďaka nim môžete ľahko objaviť menej exponované časy a lepšie vyťažiť Vaše štúdio vďaka permanentkám alebo špeciálnym akciám.

Ak postupom času rozšírite svoje solárne štúdio o masáže, saunu alebo kozmetický salón, je možné rozšíriť aj softvér CLUBSPIRE a prispôsobiť ho tak Vašim konkrétnym požiadavkám. Pracuje na základe modulov, ktoré je možné kedykoľvek dokúpiť.

O bezproblémový chod systému sa stará naše servisné stredisko, kde sú Vaše dáta bezpečne uložené.