Solárne štúdiá

Zefektivněte provoz Vašeho solárního studia

Unikátní systém pro solární studia

Máte už dost papírových bloků s rezervacemi? Nebaví Vás hlídání každého kroku zákazníků a dohadování se o minuty? Pořiďte si sofistikovaný program pro solární studia CLUBSPIRE a tyto starosti Vám odpadnou! Umí vést evidenci členů, rezervací, spouští solária podle zadaných rezervací nebo páruje bezhotovostní platby. Zjistěte, jak se dá pomocí modulárního softwaru CLUBSPIRE zjednodušit chod Vašeho solárního studia!

Software pro solární studia dokáže automaticky ovládat vaše solária – můžete ho nastavit tak, aby se určité solárium zapnulo a vypnulo v konkrétní dobu nebo podle zadaných rezervací. To obsluhujícím zaměstnancům ušetří čas a umožní více se věnovat potřebám zákazníků.

Nevíte si rady s evidencí rezervací a složitým připočítáváním minut potřebných k desinfekci přístroje? Nemusíte! Jeden z modulů systému CLUBSPIRE je rezervační systém pro solární studia, který dokáže počítat i s ochrannou lhůtou na vyčištění solária. Už se nestane, aby zákazník musel zbytečně čekat, než se pro něj solárium nachystá.

Pro případy, kdy si zákazník zarezervuje solárium a pak nepřijde, zaveďte stornopoplatky - přimějete ho chovat se zodpovědněji a na zrušených rezervacích nebudete tratit. Uvolněné místo můžete nabídnout náhradníkovi.

Software CLUBSPIRE rozlišuje buď placené členství, spojené s určitými výhodami, nebo volné členství, do kterého jsou zákazníci zařazeni automaticky po splnění Vašich kritérií – např. po 10 pravidelných návštěvách a utracení 4000 Kč získají nárok na 10% slevu na opalovací přípravky. Své nejvěrnější zákazníky oceňte zařazením mezi VIP členy.

Ve všech případech však zákazníkům nabízejte depositpředplacený kredit, díky kterému u sebe nemusí nosit hotovost. Je prokázáno, že při bezhotovostních platbách lidé utratí daleko víc.

Usnadněte si práci s praktickými marketingovými nástroji

Nezbývá Vám čas na dostatečnou komunikaci se zákazníky nebo na vytváření průběžných přehledů či statistik? Systém CLUBSPIRE Vám nabízí silné marketingové nástroje. Pro upozorňování na rezervace nebo akční nabídky můžete nastavit automatické rozesílání SMS nebo e-mailů. Detailní manažerské přehledy a statistiky Vám poskytnou důležité údaje pro správné nastavení cenové politiky či finančních odměn zaměstnanců.

Nabídněte svým zákazníkům cenově výhodnou permanentku, kterou můžete zaplnit méně frekventované časy ve Vašem solárním studiu. Nové zákazníky přitáhněte pomocí jednorázového voucheru na některou z Vašich služeb.

Komunikujte se svými klienty aktivně! Pomocí automaticky generované SMS nebo emailu je upozorněte na blížící se rezervaci, informujte je o aktuálních slevách, akcích nebo jim popřejte k narozeninám s malým dárkem třeba v podobě 15% slevy na příští vstup!

Se systémem CLUBSPIRE bude optimalizace chodu a plánování dalšího rozvoje Vašeho solárního studia hračkou! Nabízí Vám denní, týdenní či měsíční manažerské přehledy a statistiky s detailními informacemi o jeho provozu. Díky nim můžete snadno objevit méně exponované časy a lépe vytížit Vaše studio díky permanentkám nebo speciálním akcím.

Jestliže postupem času rozšíříte své solární studio o masáže, saunu nebo kosmetický salón, je možné rozšířit i software CLUBSPIRE a přizpůsobit ho tak Vašim konkrétním požadavkům. Pracuje na základě modulů, které lze kdykoliv dokoupit.

O bezproblémový chod systému se stará naše servisní středisko, kde jsou Vaše data bezpečně uložena.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: