Tanečné štúdiá

Ideálny softvér pre tanečné štúdiá

Jednoducho ovládateľný a prehľadný systém

Každé tanečné štúdio systém, akým je CLUBSPIRE, určite využije - umožňuje totiž jednoduché rezervácie online aj v štúdiu, pohodlné zadávanie lekcií, štatistiky o výkonnosti predcvičujúcich či prehľady, koľko ľudí sa lekcií zúčastnilo. A samozrejme nielen to.

Rezervačný systém pre tanečné štúdio ponúka celý rad možností a funkcií. Zákazníci si môžu rezervovať lekciu online alebo priamo u Vás v štúdiu, na nadchádzajúcu rezerváciu ich potom môžete upozorniť napr. pomocou SMS alebo automaticky generovaným e-mailom.

Zaviesť môžete tiež stornopoplatky, ktoré zákazníkov prinútia zaobchádzať s rezerváciami zodpovedne. Zaplniť uvoľnené miesta po zrušených rezerváciách pomôže náhradnický systém, takže už nebudete zbytočne prerábať na tom, že sa na poslednú chvíľu niekto rozhodol neprísť na niektorú z lekcií.

Program pre tanečné štúdio ponúka aj manažérske prehľady a štatistiky, ktoré umožnia kontrolovať výkonnosť jednotlivých lektorov - zistíte, koľko nových zákazníkov priviedli alebo koľko času im venovali. Tieto faktory potom môžete lepšie zohľadniť v ich finančnom ohodnotení.

Najlepší zákazník je verný zákazník. Neváhajte im ponúknuť členstvo a tým, ktorých si ceníte najviac, aj VIP účet. Popri platenom existuje aj možnosť voľného členstva - do neho je zaradený každý zákazník, ktorý splní Vami vopred zadané požiadavky, napr. ak u Vás za mesiac minie viac ako 100 €, získava nárok na 10% zľavu na 10 najbližších lekcií.

Marketing už nemusíte zložito riešiť

Tanečné štúdio môže systém CLUBSPIRE oceniť aj preto, že ponúka silné marketingové nástroje. Využite stimuly v podobe voucherov či permanentiek, informujte klientov o akciách a ponukách prostredníctvom e-mailov alebo SMS.

Vouchery a časovo obmedzené permanentky možno využiť nielen na zaplnenie lekcií a časov, o ktoré je menší záujem, ale aj k odmene verných zákazníkov. Program pre tanečné štúdio Vám ľahko vypočíta, ktorí zákazníci boli najusilovnejší, a ktorí naopak vyvíjali najmenšiu aktivitu.

Každé tanečné štúdio je nejakým spôsobom špecifické, či už sa jedná o vyučované tanca alebo o ďalšie služby, ktoré ponúka. Aj preto je možné nechať si modulárny systém CLUBSPIRE zostaviť podľa svojich predstáv - ak sa v budúcnosti rozhodnete, že chcete získať nové funkcie, necháte si systém jednoducho rozšíriť o ďalšie moduly.