CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Tanečné štúdiá

Ideálny softvér pre tanečné štúdiá

Jednoducho ovládateľný a prehľadný systém

Každé tanečné štúdio systém, akým je CLUBSPIRE, určite využije - umožňuje totiž jednoduché rezervácie online aj v štúdiu, pohodlné zadávanie lekcií, štatistiky o výkonnosti predcvičujúcich či prehľady, koľko ľudí sa lekcií zúčastnilo. A samozrejme nielen to.

Rezervačný systém pre tanečné štúdio ponúka celý rad možností a funkcií. Zákazníci si môžu rezervovať lekciu online alebo priamo u Vás v štúdiu, na nadchádzajúcu rezerváciu ich potom môžete upozorniť napr. pomocou SMS alebo automaticky generovaným e-mailom.

Zaviesť môžete tiež stornopoplatky, ktoré zákazníkov prinútia zaobchádzať s rezerváciami zodpovedne. Zaplniť uvoľnené miesta po zrušených rezerváciách pomôže náhradnický systém, takže už nebudete zbytočne prerábať na tom, že sa na poslednú chvíľu niekto rozhodol neprísť na niektorú z lekcií.

Program pre tanečné štúdio ponúka aj manažérske prehľady a štatistiky, ktoré umožnia kontrolovať výkonnosť jednotlivých lektorov - zistíte, koľko nových zákazníkov priviedli alebo koľko času im venovali. Tieto faktory potom môžete lepšie zohľadniť v ich finančnom ohodnotení.

Najlepší zákazník je verný zákazník. Neváhajte im ponúknuť členstvo a tým, ktorých si ceníte najviac, aj VIP účet. Popri platenom existuje aj možnosť voľného členstva - do neho je zaradený každý zákazník, ktorý splní Vami vopred zadané požiadavky, napr. ak u Vás za mesiac minie viac ako 100 €, získava nárok na 10% zľavu na 10 najbližších lekcií.

Marketing už nemusíte zložito riešiť

Tanečné štúdio môže systém CLUBSPIRE oceniť aj preto, že ponúka silné marketingové nástroje. Využite stimuly v podobe voucherov či permanentiek, informujte klientov o akciách a ponukách prostredníctvom e-mailov alebo SMS.

Vouchery a časovo obmedzené permanentky možno využiť nielen na zaplnenie lekcií a časov, o ktoré je menší záujem, ale aj k odmene verných zákazníkov. Program pre tanečné štúdio Vám ľahko vypočíta, ktorí zákazníci boli najusilovnejší, a ktorí naopak vyvíjali najmenšiu aktivitu.

Každé tanečné štúdio je nejakým spôsobom špecifické, či už sa jedná o vyučované tanca alebo o ďalšie služby, ktoré ponúka. Aj preto je možné nechať si modulárny systém CLUBSPIRE zostaviť podľa svojich predstáv - ak sa v budúcnosti rozhodnete, že chcete získať nové funkcie, necháte si systém jednoducho rozšíriť o ďalšie moduly.

Dajte nám o sebe vedieť, poradíme Vám:

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).