CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Tenisové centrá a kluby

Moderný systém pre tenisové centrá a kluby

Všetko v jednom systéme

CLUBSPIRE je pre tenis softvérom, ktorý rieši problematiku prevádzky centra či klubu skutočne do detailu. Už žiadne starosti s prerábaním kvôli neuskutočneným rezerváciám, komplikovanému systému členstva či absenciu bezhotovostných platieb - prečítajte si náš recept na pohodlnú a efektívnu správu Vášho centra.

Sofistikovaný rezervačný systém pre tenis je základom každého centra či klubu. Zákazníci môžu vykonávať rezervácie priamo na recepcii alebo online, z pohodlia domova. Stornopoplatky zabezpečia, že ku svojim rezerváciám budú pristupovať zodpovedne, a ak sa predsa len stane, že klient svoj termín zruší, môžete vďaka náhradnickému systému ponúknuť jeho hrací čas ďalšiemu záujemcovi. O informácie ohľadom blížiaceho sa začiatku rezervácie či upozornenia náhradníka sa postará automaticky generovaný email alebo SMS.

Žiaden program pre tenisové centrá sa nezaobíde bez členského systému. Vybrať si môžete z dvoch foriem členstva - plateného, z ktorého vyplývajú klientovi výhody po zaplatení určitého obnosu, alebo voľného, ​​do ktorého je zákazník zaradený automaticky po splnení Vami stanovených podmienok (napr. pri mesačnej útrate viac ako 50€ získa klient automaticky nárok na zľavu 5% pri rezervácii kurtu). Samozrejmosťou je tiež možnosť ponúknuť '' 'VIP členstvo'.

S členským a rezervačným systémom pre tenis'' úzko súvisí depozit. Tento predplatený kredit zjednodušuje platenie obsluhe aj zákazníkovi a psychologické výskumy navyše dokazujú, že pri bezhotovostných platbách minú ľudia viac ako pri platbe v hotovosti.

Prehľady vyťaženia objektov v programe pre tenisové centrá Vám umožnia stanoviť najmenej exponované časy, ktoré môžete zaplniť pomocou voucherov alebo časovo obmedzených permanentiek a predísť tak tvorbe "hluchých miest" v prevádzkovej dobe.

Počas sezóny máte tiež možnosť jednoducho usporiadať turnaj alebo upraviť otváraciu dobu.

Veľkou prednosťou CLUBSPIRE sú silné marketingové nástroje. Podrobné manažérske prehľady a štatistiky sú vítaným pomocníkom pri cenotvorbe aj kontrole prevádzky, SMS informujú zákazníkov o blížiacej sa rezervácii alebo časovo obmedzenej akciovej ponuke a prostredníctvom e-mailov môžete so zákazníkmi komunikovať o čomkoľvek, či už sa jedná o pozvánku na turnaj alebo prianie k narodeninám s darčekom napr. v podobe 5% zľavy na budúci vstup.

Väčšina tenisových centier a klubov ponúka rôzne služby - niektoré majú bar, iné reštauráciu či predajňu športových potrieb. CLUBSPIRE preto funguje na báze modulárneho systému, takže si kedykoľvek môžete podľa potreby dokúpiť nový modul a nechať si systém rozšíriť o celý rad ďalších funkcií. O bezpečie ukladaných dát sa tiež nemusíte obávať, sú zálohované v zabezpečenom servisnom centre.

Dajte nám o sebe vedieť, poradíme Vám:

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).