Tenisové centrá a kluby

Moderný systém pre tenisové centrá a kluby

Všetko v jednom systéme

CLUBSPIRE je pre tenis softvérom, ktorý rieši problematiku prevádzky centra či klubu skutočne do detailu. Už žiadne starosti s prerábaním kvôli neuskutočneným rezerváciám, komplikovanému systému členstva či absenciu bezhotovostných platieb - prečítajte si náš recept na pohodlnú a efektívnu správu Vášho centra.

Sofistikovaný rezervačný systém pre tenis je základom každého centra či klubu. Zákazníci môžu vykonávať rezervácie priamo na recepcii alebo online, z pohodlia domova. Stornopoplatky zabezpečia, že ku svojim rezerváciám budú pristupovať zodpovedne, a ak sa predsa len stane, že klient svoj termín zruší, môžete vďaka náhradnickému systému ponúknuť jeho hrací čas ďalšiemu záujemcovi. O informácie ohľadom blížiaceho sa začiatku rezervácie či upozornenia náhradníka sa postará automaticky generovaný email alebo SMS.

Žiaden program pre tenisové centrá sa nezaobíde bez členského systému. Vybrať si môžete z dvoch foriem členstva - plateného, z ktorého vyplývajú klientovi výhody po zaplatení určitého obnosu, alebo voľného, ​​do ktorého je zákazník zaradený automaticky po splnení Vami stanovených podmienok (napr. pri mesačnej útrate viac ako 50€ získa klient automaticky nárok na zľavu 5% pri rezervácii kurtu). Samozrejmosťou je tiež možnosť ponúknuť '' 'VIP členstvo'.

S členským a rezervačným systémom pre tenis'' úzko súvisí depozit. Tento predplatený kredit zjednodušuje platenie obsluhe aj zákazníkovi a psychologické výskumy navyše dokazujú, že pri bezhotovostných platbách minú ľudia viac ako pri platbe v hotovosti.

Prehľady vyťaženia objektov v programe pre tenisové centrá Vám umožnia stanoviť najmenej exponované časy, ktoré môžete zaplniť pomocou voucherov alebo časovo obmedzených permanentiek a predísť tak tvorbe "hluchých miest" v prevádzkovej dobe.

Počas sezóny máte tiež možnosť jednoducho usporiadať turnaj alebo upraviť otváraciu dobu.

Veľkou prednosťou CLUBSPIRE sú silné marketingové nástroje. Podrobné manažérske prehľady a štatistiky sú vítaným pomocníkom pri cenotvorbe aj kontrole prevádzky, SMS informujú zákazníkov o blížiacej sa rezervácii alebo časovo obmedzenej akciovej ponuke a prostredníctvom e-mailov môžete so zákazníkmi komunikovať o čomkoľvek, či už sa jedná o pozvánku na turnaj alebo prianie k narodeninám s darčekom napr. v podobe 5% zľavy na budúci vstup.

Väčšina tenisových centier a klubov ponúka rôzne služby - niektoré majú bar, iné reštauráciu či predajňu športových potrieb. CLUBSPIRE preto funguje na báze modulárneho systému, takže si kedykoľvek môžete podľa potreby dokúpiť nový modul a nechať si systém rozšíriť o celý rad ďalších funkcií. O bezpečie ukladaných dát sa tiež nemusíte obávať, sú zálohované v zabezpečenom servisnom centre.

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.