Zdravotnícke zariadenia

Praktický pokladničný a rezervačný systém pre lekárov

Najužitočnejší nástroj vo vašich nástrojoch

CLUBSPIRE predstavuje "riešenie pre všetkých lekárov", ktorí hľadajú hlavne užitočný pokladničný a rezervačný systém. Uľahčite si prácu prostredníctvom finančných prehľadov, upravte diagnózy, upozorňujte klientov na nadchádzajúci zákrok alebo prehliadku prostredníctvom e-mailu alebo SMS.

Poskytnite svojim pacientom možnosť rezervovať si čas na preventívnu prehliadka alebo zákrok - objednať sa môžu priamo v ordinácii alebo aj online z pohodlia domova. Rezervačný systém umožňuje komunikáciu s klientmi v slovenčine a angličtine a upozorňuje na blížiace sa termíny návštev prostredníctvom e-mailu alebo SMS.

Máte poradovník na operácie alebo vyšetrenie? Potom nie je nič horšie, ako keď sa pacient na dohodnutý čas nedostaví a ani sa neospravedlní - môžete zbytočne prísť až o hodiny práce. CLUBSPIRE môže pracovať so stornopoplatkami, ktoré nútia pacientov pristupovať k rezerváciám zodpovednejšie. Pretože sa niekedy skutočne stáva, že niekto zruší svoju rezerváciu, môžete vďaka náhradnickému systému ponúknuť jeho čas inému pacientovi. Vaše zariadenie bude vždy vyťažené a nebudú utekať ani peniaze ani práca.

Sofistikovaný pokladničný systém dokáže zobrazovať tržby prehľadne podľa kategórie (zákroky, dekurzy atď.) aj jednotlivých lekárov. Jeho neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou sú aj finančné prehľady, z ktorych sa dozviete všetko potrebné o výnosoch Vášho zdravotníckeho zariadenia.

Pomocou skladového hopodárstva môžete vždy jednoducho evidovať skladovaný a používaný materiál, výkon inventúr alebo zabezpečiť expiračnú dobu napríklad u liečív.

Softvér umožňuje na kartu pacienta zápisať nielen diagnózy, ale tiež vytvárať poznámky či nahrávať rôzne dokumenty, ako X-ray snímky alebo laboratórne výsledky.

Vyskúšajte zaujímavé marketingové nástroje

Modulárny systém CLUBSPIRE disponuje silnými marketingovými nástrojomi. E-mail alebo SMS využite na upozornenie napr. blížiacej sa chrípkovej epidémie, pomocou voucherov ponúknite prvým 15 záujemcom o očkovanie 20% zľavu na vakcínu a prostredníctvom manažérskych prehľadov, štatistík a grafov zistite, ako celá akcia ovplyvnila Vašu prevádzku a zisk.

Modularita CLUBSPIRE umožňuje rozšírenie systému o ďalšie nové moduly a funkcie, takže si môžete svoj software neustále prispôsobovať svojim potrebám. O bezpečne uložené dáta nemusíte mať starosti - všetko je zálohované v zabezpečenom servisnom stredisku.