Zdravotnícke zariadenia

Praktický pokladní a rezervační systém pro lékaře

Nejužitečnější nástroj ve Vašem instrumentáři

CLUBSPIRE představuje řešení pro všechny lékaře, kteří hledají především užitečný pokladní a rezervační systém. Usnadněte si práci díky finančním přehledům, editujte diagnózy, upozorňujte klienty na nadcházející zákrok či prohlídku prostřednictvím e-mailu či SMS.

Nabídněte svým pacientům možnost rezervovat si čas pro preventivní prohlídku či zákrok – objednat se můžou přímo u Vás v ordinaci nebo i online z pohodlí domova. Rezervační systém umí se zákazníky komunikovat v češtině i angličtině a zavčas je upozornit na blížící se termín návštěvy pomocí e-mailu či SMS.

Máte pořadník na operace či vyšetření? Pak není nic horšího, než když se pacient na domluvený čas nedostaví a ani se neomluví – můžete zbytečně přijít až o hodiny práce. CLUBSPIRE umí pracovat se stornopoplatky, které nutí pacienty přistupovat k rezervacím zodpovědněji. Protože se ale občas opravdu stává, že někdo svou rezervaci zruší, můžete díky náhradnickému systému nabídnout jeho čas jinému pacientovi. Vaše zařízení bude vždy vytížené a Vám nebudou utíkat ani peníze, ani práce.

Sofistikovaný pokladní systém dokáže zobrazit tržby přehledně podle kategorií (zákroky, dekurzy…) i jednotlivých lékařů. Jeho nedílnou a důležitou součástí jsou také finanční přehledy, ze kterých se dozvíte vše potřebné o ziscích Vašeho zdravotnického zařízení.

Jezdí k Vám i zahraniční klientela, která preferuje platbu eury? Pak určitě využijete Europokladny – u jednotlivých služeb a materiálu můžete nastavit cenu zvlášť v korunách i eurech, nebo můžete nechat ceny pouze v korunách s tím, že program automaticky vypočítá aktuální cenu v eurech.

Díky skladovému hopodářství můžete vždy jednoduše evidovat uskladněný i používaný materiál, provádět inventury nebo hlídat expirační dobu například u léčiv.

Software umožňuje na kartu pacienta zapisovat nejen diagnózy, ale také tvořit poznámky nebo nahrávat různé dokumenty jako rentgenové snímky či laboratorní výsledky.

Vyzkoušejte zajímavé marketingové nástroje

Modulární systém CLUBSPIRE disponuje silnými marketingovými nástroji. E-maily či SMS využijte k upozornění např. na blížící se chřipkovou epidemii, pomocí voucherů nabídněte prvním 15 zájemcům o očkování 20% slevu na vakcínu a díky manažerským přehledům, statistikám a grafům zjistěte, jak celá akce ovlivnila Váš provoz i profit.

Modularita CLUBSPIRE umožňuje systém kdykoli rozšířit o další nové moduly a funkce, takže si můžete svůj software neustále přizpůsobovat svým potřebám. O bezpečí uložených dat nemusíte mít starosti – vše je zálohováno v zabezpečeném servisním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: