CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Zdravotnícke zariadenia

Praktický pokladničný a rezervačný systém pre lekárov

Najužitočnejší nástroj vo vašich nástrojoch

CLUBSPIRE predstavuje "riešenie pre všetkých lekárov", ktorí hľadajú hlavne užitočný pokladničný a rezervačný systém. Uľahčite si prácu prostredníctvom finančných prehľadov, upravte diagnózy, upozorňujte klientov na nadchádzajúci zákrok alebo prehliadku prostredníctvom e-mailu alebo SMS.

Poskytnite svojim pacientom možnosť rezervovať si čas na preventívnu prehliadka alebo zákrok - objednať sa môžu priamo v ordinácii alebo aj online z pohodlia domova. Rezervačný systém umožňuje komunikáciu s klientmi v slovenčine a angličtine a upozorňuje na blížiace sa termíny návštev prostredníctvom e-mailu alebo SMS.

Máte poradovník na operácie alebo vyšetrenie? Potom nie je nič horšie, ako keď sa pacient na dohodnutý čas nedostaví a ani sa neospravedlní - môžete zbytočne prísť až o hodiny práce. CLUBSPIRE môže pracovať so stornopoplatkami, ktoré nútia pacientov pristupovať k rezerváciám zodpovednejšie. Pretože sa niekedy skutočne stáva, že niekto zruší svoju rezerváciu, môžete vďaka náhradnickému systému ponúknuť jeho čas inému pacientovi. Vaše zariadenie bude vždy vyťažené a nebudú utekať ani peniaze ani práca.

Sofistikovaný pokladničný systém dokáže zobrazovať tržby prehľadne podľa kategórie (zákroky, dekurzy atď.) aj jednotlivých lekárov. Jeho neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou sú aj finančné prehľady, z ktorych sa dozviete všetko potrebné o výnosoch Vášho zdravotníckeho zariadenia.

Pomocou skladového hopodárstva môžete vždy jednoducho evidovať skladovaný a používaný materiál, výkon inventúr alebo zabezpečiť expiračnú dobu napríklad u liečív.

Softvér umožňuje na kartu pacienta zápisať nielen diagnózy, ale tiež vytvárať poznámky či nahrávať rôzne dokumenty, ako X-ray snímky alebo laboratórne výsledky.

Vyskúšajte zaujímavé marketingové nástroje

Modulárny systém CLUBSPIRE disponuje silnými marketingovými nástrojomi. E-mail alebo SMS využite na upozornenie napr. blížiacej sa chrípkovej epidémie, pomocou voucherov ponúknite prvým 15 záujemcom o očkovanie 20% zľavu na vakcínu a prostredníctvom manažérskych prehľadov, štatistík a grafov zistite, ako celá akcia ovplyvnila Vašu prevádzku a zisk.

Modularita CLUBSPIRE umožňuje rozšírenie systému o ďalšie nové moduly a funkcie, takže si môžete svoj software neustále prispôsobovať svojim potrebám. O bezpečne uložené dáta nemusíte mať starosti - všetko je zálohované v zabezpečenom servisnom stredisku.

Dajte nám o sebe vedieť, poradíme Vám:

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).