• Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE opět v Kroměříži, tentokrát ve Sportcentru Euphoria

Již druhé centrum sportu a relaxace v Kroměříži si vybralo řešení CLUBSPIRE.

V Kroměříži, kde už CLUBSPIRE používá Pavilon Relax a Harmonie, se otevřelo nové sportcentrum a všichni sportu i odpočinkuchtiví obyvatelé Kroměříže a okolí se mají na co těšit. V novém sportcentru Euphoria na ně totiž čekají:

• 2 cvičební sály,
  • kurty na squash,
  • stolní tenis,
  • whirpool,
  • sauny,
  • solárium.

Provozovatelé zvolili softwarové řešení CLUBSPIRE - zákazníci mohou využít online rezervace i platby a k častým návštěvám je budou motivovat permanentky a kredit. Díky komplexní správě členství a zákaznických skupin mají navíc provozovatelé možnost odměnit věrné zákazníky vouchery nebo promo kreditem.

Nechybí ani klasické funkce jako jsou stornopoplatky a náhradníci.

Zákazníci mohou zaplatit kávu permanentkou

Součástí sportcentra je i kavárna, která využívá modul touch. Obsluha má k dispozici intuitivní rozhraní sloužící k rychlé obsluze a tisku objednávek. Hosté si zase mohou zvolit, zda chtějí platit hotově, kartou, nebo prostřednictvím permanentky, depositu či voucheru.

Specialitou je i modul firemní členství, který umožňuje firmám nakoupit kredit a rozdělit ho na karty svým zaměstnancům. Každá karta může mít jiné výhody a provozovatelé i firmy mají vždy dokonalý přehled o tom, kdo a jak členství využívá.

Sportcentrum si vybralo čipy

Sportcentrum Euphoria je od CLUBSPIRE vybaveno nejen po softwarové, ale i hardwarové stránce. Kromě počítačů, monitorů, serveru a tiskárny, jsme dodali i následující vybavení:

• tablet pro objednávky,
  • pokladní šuplík,
  • čtečka čárových kódů,
  • magnetické klíčenky (čipy) pro klienty,
  • čtečky čipů,
  • šatní zámky,
  • řídící jednotka.

Pokud máte také zájem o řešení CLUBSPIRE pro své sportcentrum, neváhejte nás kontaktovat.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020