Největší fitness v Uherském Brodě spoléhá na CLUBSPIRE

Be Free Fitness se pyšní statusem největšího fitka ve městě a nově i rezervačním systémem CLUBSPIRE. Majitelé ho hned využili na maximum a pro své klienty nachystali řadu výhod.

Studio Be Free Fitness tvoří posilovna se 40 stanovišti o celkové velikosti 230 m2. Samozřejmostí jsou špičkové stroje a zcela nová, oddělená kardiozóna. Kromě toho ve fitku najdete aerobní sál, kde probíhají skupinová cvičení, jako je například fitbox, kruhový trénink a hormonální jóga. Pro zájemce je k dispozici i solárium a další zkrášlující procedury. Specialitou je biofotonický skener, který vám změří hladinu antioxidantů v těle.

Fitko se stará o stálé zákazníky

S novým rezervačním systémem představili provozovatelé fitka nový ceník a především systém slev a výhod pro zákazníky. Když si jednorázově dobijí kredit, mohou získat až 25% slevu na vstup a 16% na nápoje. Kromě toho mohou využít možnosti splátky za členství.

V Be Free Fitness si zkrátka cení dlouhodobých zákazníků, což je velmi chytrý přístup. Spokojení a především vracející se klienti jsou nejen nejlepší reklamou, ale i stabilním zdrojem příjmů každého fitka.

Software i hardware od CLUBSPIRE

Z modulů si provozovatelé fitka vybrali následující sestavu:

K modulu čipové karty jsme pak dodali 100 kusů plastových karet s potiskem a 78 kusů klíčenek s čárovým kódem. Postarali jsme se také o další vybavení - PC, monitor, webkameru, pokladní šuplík i čtečku čárových kódů.

Pokud vás řešení pro Be Free Fitness zaujalo, kontaktujte nás a společně vymyslíme jedno i pro vás.