• Centra s CLUBSPIRE

O pořádný odpočinek se v relaxačním centru Mayotte postará CLUBSPIRE

V pražském relaxačním studiu mohou zákazníci strávit celý den. Mayotte nabízí profesionální služby v oblasti wellness od masáží, přes kosmetiku a tělové zábaly až po solnou jeskyni.

Wellness centrum, ve kterém můžete strávit celý den

Součástí je i privátní finská sauna s možností rozjímání pro jednu až pět osob. Přilehlou solnou jeskyni můžete při saunování využít jako odpočívárnu, kde se při poslechu relaxační hudby parádně uvolníte po náročném dni.

Dámská část návštěvníků určitě ocení možnost kosmetického ošetření pleti, parafínové zábaly, exotické tělové peelingy a mnoho dalšího.

K nejpříjemnějším možnostem relaxace patří masáže. Přesné dotyky odborného maséra pomohou rozproudit krev v těle a zrychlují vyplavování odpadních látek z těla. Na výběr jsou regenerační masáže nebo například masírování horkými lávovými kameny či aromatické olejové masáže.

Permanentky i dárkové balíčky pod dohledem Clubspire

Do studia Mayotte si mohou zákazníci koupit dlouhodobé vstupenky, nebo podarovat své blízké třeba letním dárkovým balíčkem pro dva. Díky Clubspire je to otázka několika minut.

Pro wellness centrum zařizujeme: permanentky, kredit, vouchery, e-mail,, náhradníky, sms a on-line rezervace.

Máte wellness centrum a řešíte zmatený systém rezervací? Ozvěte se nám a najdeme spolu řešení.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020