• Centra s CLUBSPIRE

S CLUBSPIRE si rezervujete lekci na nové lezecké stěně v Pardubicích

Bydlíte v Pardubicích a rádi lezete? Pak pro vás máme hned dvě dobré zprávy.

Sice vždy bývá jedna dobrá a jedna špatná zpráva, pro milovníky lezení z Pardubic a okolí máme ale samé pozitivní novinky:

1. Už 5. září otevírá lezecká stěna a boulderovka v Sokolovně Na Olšinkách.
2. Rezervační systém zajišťuje CLUBSPIRE.

Nová lezecká stěna nabízí jak otevřené dny pro veřejnost, tak lezecké kroužky pro začátečníky, děti i pokročilé. V Sokolovně Na Olšinkách můžete uspořádat i lezecký teambuilding nebo si koupit nové vybavení v lezeckém obchůdku. Nemusíte ale hned kupovat - sedák, boty i karabinu vám tu za drobný poplatek rádi půjčí.

CLUBSPIRE dodává software ...

Provozovatelé nové lezecké stěny chtěli svým zákazníkům nabídnout maximální komfort, a tak zvolili rezervační systém CLUBSPIRE. Ačkoli je často spojovaný s fitcentry, dokáže si hravě poradit s jakýmkoli volnočasovým podnikem.

Všechny specifické požadavky totiž vyřeší sestavení modulů na míru. Majitelé tak vždy platí jen za to, co skutečně využijí. A co je to v případě lezecké stěny v Sokolovně Na Olšinkách? Zákazníci si mohou všechny lekcerezervovat a platit online, budou mít také velkou motivaci se vracet - připraveny jsou zvýhodněné permanentky, vouchery i promo kredit.

Pro provozovatele jsou zase výhodné funkce stornopoplatky a náhradníci. Své zákazníky budou oslovovat prostřednictvím SMS i e-mailu.

… a zajistí i hardware

Provozovatelé nové lezecké stěny si od CLUBSPIRE nechali dodat i špičkový hardware:

• 2 počítače,
  • server,
  • dotykový monitor,
  • webkameru,
  • tiskárnu a mnoho dalšího příslušenství.

Máte také zájem o řešení CLUBSPIRE pro své fitko, volnočasové centrum nebo třeba salon krásy? Kontaktujte nás!

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020