Už viac ako 300 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Všetko funguje ako má. Som rád, že všetko malo ten správny zmysel, pretože si vieme v krátkom čase všetko pekne odkontrolovať a nájsť zodpovedné osoby – personál, ak niečo nesedí. Eliminuje to finančné straty – zlodejiny a uľahčuje fungovanie prevádzky. Všetko vďaka Vášmu systému a kvalitnej spolupráci.

Miroslav ČECH, konateľ, BodySportClub Krompachy

BodySportClub Krompachy sa nachádzajú na východnom Slovensku v meste Krompachy. Do centra sme dodávali turniket a nástennú čítačku. Vďaka tomu je možná bezobslužná prevádzka a úspora nákladov na recepciu. Systém využívajú taktiež v kaviarni.

Centrum ponúka nasledujúce služby:

• fitness
  • kardio