DrFit ordinuje v Řepích s CLUBSPIRE

Nové fitness studio DrFit najdete přímo v OC Řepy v Praze. Kromě špičkového vybavení, skupinových lekcí a zkušebního cvičení zdarma má další obrovskou výhodu - nikdy nezavírá.

DrFit má otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kromě toho při uhrazení členského poplatku (už od 299 Kč měsíčně) získáte:

• - diagnostiku těla,
  • - cvičební plán,
  • - konzultaci s trenérem.

Než si členství zaplatíte, můžete vyzkoušet lekci zdarma. Nekupujete tak zajíce v pytli a přesně víte, za co platíte. Potěší i fakt, že během cvičení máte parkování zdarma. Pražské fitko zkrátka myslí na všechno.

Hubnutí, posilování i aktivní odpočinek pod jednou střechou

DrFit je vybavené stroji vlastní značky. Klienti tu najdou rozsáhlou kardio zónu, posilovnu, činkárnu i strečinkovou zónu. Kromě toho je součástí fitka i aerobní sál pro kruhový a funkční trénink.

Software pro maximální pohodlí

Těší nás, že si fitko tak orientované na kvalitu jako DrFit, vybralo za rezervační systém CLUBSPIRE. Samozřejmostí jsou moduly členství, storno poplatky, náhradníci, kredit a e-platby. Pro komunikaci zase poslouží e-mail, SMS a voucher.

O šíři nabízených služeb pak nejlépe svědčí další volba modulů:

Hardware pro vstup 24/7

Nonstop otevírací doba vyžaduje speciální hardware pro vstup členů. DrFit jsme proto dodali přístupový systém do budovy OC Řepy i samotného fitka. Kromě toho jsme se postarali také o zařízení, které ovládá turniket.

Zaujalo vás softwarové a hardwarové řešení pro DrFit? Kontaktujte nás a navrhneme to pravé i pro vaše fitko.