Športové centrá a kluby

Komplexný systém pre športové centrá a kluby

Bezpečnosť, robustnosť, stabilita

CLUBSPIRE je stabilný a bezpečný modulárny softvér pre športové centrá akejkoľvek veľkosti - vie si poradiť so všetkým, či už vo svojom centre prevádzkujete sálové športy, squashové alebo bedmintonové kurty, fitness, /wellness-strediska wellness aj reštaurácie alebo ubytovacie zariadenia.   Doprajte sebe aj klientom maximálny možný komfort. CLUBSPIRE vie pracovať s viacerými ekonomickými subjektmi v jednom centre. Žiadne bariéry, žiadne obmedzenia - zákazníkovi stačí vlastniť jediný účet, na ktorý si môže vyberať služby v ktorejkoľvek časti centra. Systém pre športové centrá potom už sám rozúčtuje, kde a u koho klient minul svoje peniaze.

Pohodlné je tiež riadenie vstupov pomocou čipových kariet - Vaši zákazníci sa tak dostanú presne tam, kde majú byť, či už to sú pánske šatne, squashový kurt alebo fitness. Program pre športové centrá a kluby si musí vedieť poradiť aj s ovládaním objektov, takže samozrejmosťou je možnosť nastavenia napríklad automatického spúšťania kúrenia, svetiel, vírivky či solária.

Využite možnosť vybudovať si vďaka CLUBSPIRE lepší vzťah so svojimi zákazníkmi. Pomocou automatických e-mailov alebo SMS im včas dajte vedieť o nadchádzajúcej rezervácii alebo turnaji, vouchery a časovo obmedzenými permanentkami ich motivujte k častejšiemu navštevovaniu Vášho centra, stálym zákazníkom umožnite odbavenie v samoodbavovacom kiosku - ušetríte tak obsluhe prácu a klientom čas.

Pre ľahšiu a efektívnejšiu prevádzku

Modulárny systém CLUBSPIRE ponúka aj rad silných marketingových nástrojov. Komunikujte so svojimi zákazníkmi prostredníctvom automatických e-mailov, upozorňujte ich na blížiace sa rezervácie pomocou SMS alebo využite podrobné manažérske prehľady a štatisty pre lepšie vyťaženie svojho centra.

Či už preferujete rezervovanie priamo v centre alebo online, nestrácajte zbytočne prostriedky kvôli nezodpovedným zákazníkom, ktorí svoje rezervácie rušia na poslednú chvíľu alebo neprídu vôbec. Vďaka systému stornopoplatkov a náhradnických rezervácií eliminujete riziko strát na minimum.

Ponúknite svojim stálym zákazníkom VIP členstvo či bezhotovostné platby pomocou depozitu a zriaďujte bez problémov aj firemné členské účty. Vďaka podrobným manažérskym prehľadom zistíte, kedy je Vaše centrum najmenej vyťažené - na túto dobu potom môžete vytvoriť vouchery či permanentky a motivovať tak zákazníkov, aby prichádzali aj v menej exponovaných časoch.

Pretože každé centrum ponúka rôzne široké spektrum služieb, musí byť možné si nový softvér pre športové centrá ľahko prispôsobiť svojim vlastným potrebám. Modulárny systém CLUBSPIRE túto podmienku spĺňa - môžete si ho nechať zostaviť podľa svojich predstáv a postupne rozširovať o ďalšie nové moduly a funkcie. A o svoje dáta sa tiež nemusíte báť - všetky sú spoľahlivo chránené vďaka zálohovaniu v zabezpečenom servisnom centre.